Güven, Teknoloji

Küresel rekabet ortamında bilişim teknolojilerinin rolü tartışılmayacak bir noktaya gelmiştir. Bu kapsamda şirketimiz teknolojik gelişmeleri çok sıkı takip etmektedir.

Kullandığımız ERP yazılımı sayesinde insan kaynaklarından tedarik zincirine, üretimden finansa kadar tüm iş süreçlerinde teknolojinin ışığında şirketimiz müşterilerine her zaman daha iyi hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Osmanlı Otomotiv, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, hizmet ve bilgi akışının etkili bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulması hizmetini başarıyla sağlamaya çalışmaktadır.

Depolama

Ağır vasıta yedek parça sektöründe kesintisiz ve kaliteli hizmet demek bol ürün çeşidi demektir. ERP yazılımı ile yönetilen depolama sistemi sayesinde şirketimiz, müşteri memnuniyetini hat safhada tutmak için gerçek zamanlı stok denetimleri yaparak bir yandan ürün pörtföyümüzü genişletirken diğer yandan da kritik stok uyarı sistemi ile ürün çeşitliliğinin devamını sağlamaktadır.

Şirketimiz teknolojik alt yapısı, gelişmiş depolama ve raf sistemi sayesinde sipariş toplama, etiketleme, barkodlama ve paketleme süreçlerinin her birini uzman personellerimiz kontrolünde başarıyla gerçekleştirmektedir.

Osmanlı Otomotiv, pazar taleplerine göre hızlı ve doğru sevkiyat ilkesiyle gerçekleştirilen firma içi eğitimlerle müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet sunmanın gayreti içerisindedir.

Müşteri Memnuniyeti

Şirketimiz, sürdürülebilir bir ticari başarının en önemli unsurunun yüksek seviyede müşteri memnuniyeti olduğuna inanmaktadır. Müşteri memnuniyetinde başarının sırrı ise kaliteli ürün ve etkili bir satış sonrası hizmet politikasıdır.

Bu nedenle müşteri odaklı düşünce yapısıyla her zaman kaliteli ve güler yüzlü hizmet esasına göre hareket etmektedir. Osmanlı Otomotiv için çalıştığı firmaları müşteri ya da tedarikçi değil “iş ortağı” olarak kabul etmesi ise önemli ilkelerinden sadece biridir.

Sevkiyat

Sevkiyatta ilkemiz hem yurt içi hem yurt dışı pazarlarda zamanında ve güvenli teslimattır. Müşterilerimiz sayesinde sevkiyat ağımız her geçen gün daha da büyümektedir. Ürünlerimizin müşteri adreslerine ulaştırılması için hassas bir öneme sahip olan sevkiyat süreci, uzman personellerimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir.

İmalat

22 yılı aşan tecrübesiyle Osmanlı Otomotiv, ağır vasıta yedek parça sektörünün beklentilerine uygun olarak metalli-metalsiz ve kauçuklu titreşim sönümleyici parçaların ve bunlara ait kalıpların üretiminde uzmanlaşmıştır.

Toplam kalite yönetimi ilkelerinden hareketle üretim sürecinin her aşaması kontrol edilerek sürekli iyileştirme sağlanmaktadır.

“Kalitede mükemmele ulaşma” misyonunu benimseyen şirketimiz, “önce insan” diyerek tüm personelin gerekli kurum içi ve kurum dışı eğitimleri almaları için destek vermektedir.